Druki do pobrania

Kontakt

ul. 11-go Listopada 10,
36-100 Kolbuszowa
FAX/Rejestracja
 (17) 2271 -156,

BIP

Statystyki

Odwiedziło nas 992390 osób

WYBIERZ DOBRZE SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ, WYBIERZ NASZĄ SZKOŁĘ!!!

Post dodany: 2020-07-14

Drodzy Ósmoklasiści! Wybór szkoły ponadpodstawowej to dla Was pierwsza dorosła decyzja, która wpłynie na późniejsze życie zawodowe. Nasza szkoła ma dla Was atrakcyjne zawody, poszukiwane na rynku pracy:

http://file:///C:/Users/PORADN~1/AppData/Local/Temp/REKRUTACJA-ZSA-E-Werynia%20(2).pdf

Serdecznie zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, która znajduje się na stronie internetowej szkoły: www.zswerynia.plw zakładce rekrutacja. Są tam niezbędne informacje dotyczące każdego zawodu w formie filmów i prezentacji multimedialnych. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdziew naszej szkole kierunek kształcenia, który będzie związany z Jego zainteresowaniami i planami na przyszłość.

W obecnej sytuacji, przeprowadzamy elektroniczną rekrutację pod linkiem: https://www.zswerynia-rekrutacja.hostingasp.pl/. Wniosek można też przesłać pocztą tradycyjną na adres: Werynia 501, 36-100 Kolbuszowa.

W razie jakichkolwiek wątpliwości odpowiemy na Wasze pytania drogą mailową: rekrutacja.zsae@zswerynia.plbądź telefonicznie: 17 22 71441.Możecie nas znaleźć na Facebooku, Instagramie, odwiedźcie też na nasz Fanpage Przepiśnik.

Zapraszamy do złożenia podania do naszej szkoły.

WYBIERZ DOBRZE SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ, WYBIERZ NASZĄ SZKOŁĘ!!!

Zbigniew Bogacz Dyrektor ZSA-E w Weryni